Červenec 2014

My playlist - July

31. července 2014 v 17:10 | BeeDee |  Songs
Po měsíci opět výběr mých oblíbených písniček. Tentokrát jsem to zredukovala na sedm, těch deset mi přišlo moc..

7. The Offspring - The Kids Aren't Alright
- BeeDee měla zase jednou punkovou náladu xD

Kapelka

27. července 2014 v 21:56 | BeeDee |  Diary

Nazdar lidi, už jsem se zase dlouho neozvala. Chodím teď totiž na brigádu, kde skoro pořád stojím, a když už se dostanu domů, jsem docela utahaná a nemám náladu na to psát nějaký dlouhý články. Sorry.. Ale teď budu mít na pár dnů volno, tak pojedeme na chatu, to bude fajn =)

Frances Bean Cobain

16. července 2014 v 22:13 | BeeDee |  Grunge
Tak po dlouhé době zase nějaká inspirace - tentokrát jsem sesbírala fotky jediné dcery Kurta Cobaina, která se jmenuje Frances Bean. Po svém tatínkovi zdědila zálibu v grunge stylu. Akorát si nejsem úplně stoprocentně jistá, jestli je na všech fotkách fakt ona. Měla by být, ale tak často měnila image, že někdy ji skoro nejde poznat xD

Btw chtěla jsem se úplně mimo téma zeptat, jestli se vám správně zobrazuje dess. Je to jen taková jednoduchá přechodná fáze, protože mi to hodně blblo a nechtěla jsem kvůli tomu nastavovat nic složitějšího..


fesťááááák!

7. července 2014 v 21:33 | BeeDee |  Diary

Tak konečně jsem byla na velkým fesťáku - RFP. Lístek na něj jsem si koupila dřív, aby byl levnější, bohužel pak neoznámili žádná velká jména, tak jsem nevěděla, co od těch kapel čekat. V podstatě jsem z těch zahraničních pořádně neznala žádnou, tak jsem si některé dopředu naposlouchala. We Came As Romans, Deap Vally, Blood Red Shoes. Tyto tři kapely se mi nakonec asi líbily ze všech nejvíc - společně se zpěvákem Manu Chao a kapelou Molotov Jukebox. V ní zpívá a hraje jedna herečka z Harryho Pottera a je hrozně moc sympatická. Takovým optimismem srší opravdu málokdo.. No a pak jsem si hodně užila taky pogo na Groovy Shiva a Emmure, to byl fakt nářez. A taky jsem byla třeba na Netsky nebo The Naked And Famous. Říkám si, že když už je to takový multižánrový festival, musím si poslechnout všechny hudební styly xD Každopádně i kdyby se mi vystopení nelíbila, fesťák bych si stejně užila, protože jsem tam byla se super partou. A příští rok jedu zase, to je jasný xD Jenom doufám, že tam bude někdo známější, jelikož když na fesťáku s mnoha zahraničními interprety nejvíc lidí přijde na Lucii, je to trochu zvláštní..