Únor 2014

Koncert All Time Low - jedna velká party!

27. února 2014 v 18:48 | BeeDee |  Reportáže

Když se mě kamarádka před týdnem snažila přesvědčit, abych s ní jela na koncert americké punk-rockové kapely All Time Low, nebyla jsem si jistá, jestli mám, nebo ne, jelikož jsem je skoro neznala a nevěděla jsem, co od nich mám čekat. Nakonec jsem na to kývla a po týdenním pečlivém naposlouchávání jejich písniček jsme stály před pražským klubem Roxy.
Čekaly jsme asi dvě hodiny, než nás pustili dovnitř a poté asi ještě další hodinu, než začala hrát předkapela Blitz Kids z Velké Británie. Ta naštěstí začala včas a kluci nás už od začátku vůbec nešetřili. Hráli jednu pecku za druhou a rozhodně se jim podařilo všechny přítomné - převážně teenagery - dostat do varu. Všichni okamžitě začali skákat a tleskat do rytmu této kapely, která hrála opravdu skvěle, až to všechny překvapilo. Ovšem opravdové šílenství mělo teprve přijít.

RfP - další potvrzení interpreti

25. února 2014 v 13:07 | BeeDee |  Music News
Dnes bylo oznámeno dalších 5 jmen, která se objeví na Rock for People v Hradci Králové. Na to, že je to dvacetileté výročí festivalu, jsem čekala větší pecky. Z těch kapel znám jen jednu, a to We Came As Romans. Na druhou stranu jsem ráda, že trochu přitvrdili. Kromě téhle metalcore kapelky se dostane dokonce i na deathcore v podání Emmure. Ostatní zveřejněné kapely jsou Asian Dub Foundation, Molotov Jukebox a The Afghan Whigs. Jak už jsem psala dříve, přijede taky zpěvák Tom Odell.
S dalšími kapelami se zatím jedná. Jsem hodně zvědavá, jaká další jména padnou. Doufám, že to bude co nejdřív a samozřejmě vás budu okamžitě informovat =)

We Came As Romans

Prom photos and holiday

23. února 2014 v 14:48 | BeeDee |  My Diary
Slíbila jsem, že až budu mít pořádný fotky z maturiťáku, tak vám je sem hodím. Sice se to protáhlo na dýl, než jsem myslela, ale tady teda nějaké jsou =)


Koncerty.. kde se potkáme? ;)

20. února 2014 v 17:37 | BeeDee |  Music News
Zase takový malý přehled koncertů v blízké době - vybrala jsem jen kapely, které sama znám a aspoň trochu poslouchám. Na některé z těch koncertů určitě pojedu, teď příští týden na All Time Low, v létě buď na Brutal Assault, kde budou hrát BMTH, nebo na RfP, protože tam jede hodně kamarádů, ale zatím čekám na jména pozvaných kapel, tak ještě uvidím. Nejspíš pojedu na oboje xD A možná i na 30STM, to taky zvažuju. Haha sice netuším, kde na to všechno seženu prachy, ale to nějak půjde xD A co vy, chystáte se teď na nějakej konert nebo v létě na fesťák?? Kdyžtak ocením i nějaké další tipy ;)

All Time Low
kdy: 26. 2. 2014
kde: Roxy (Praha)
cena: 520 Kč


Remember

14. února 2014 v 17:04 | BeeDee |  My Music
Už dlouho jsem nic nezveřejnila v rubrice My Art, tak jsem si říkala, že to musím napravit. A došlo mi, že tady vlastně ještě nemám svou jedinou nahrávku, co jsem kdy natáčela přímo ve studiu (opomenu-li nahrávky se sborem). Stará je asi 2 roky. Tehdy jsme v hodině HV dostali za úkol ve skupinách napsat a nacvičit vlastní písničku, kterou jsme následně nahráli. Melodii jsem vymyslela já a většinu textu mi k tomu napsala Zuzka Gocníková. Co se týká nahrávky, zpívám já, vedlejší hlas zpívá Hanka Koláčková, na klávesy nás doprovází Zuzka a na flétnu Nikča Jurášková.
Ještě k tomu dodám, že i přesto, že jsem to napsala, není to styl hudby, které bych se chtěla věnovat. Chci si založit kapelu, buď rockovou/punkrockovou nebo možná i něco trochu do metalu, ale už rozhodně žádnou další popinu xD Taky jsem se myslím od té doby ve zpěvu zlepšila a už dokážu právě zpívat i žánrově jiné písničky. Ale myslím, že na to, že jsme něco takového dělaly poprvé a nebyly jsme pořádně sehrané, se ta nahrávka docela povedla.
Budu moc ráda, když mi napíšete vlastní názor..


The Pretty Reckless - Heaven Knows official music video

13. února 2014 v 23:22 | BeeDee |  Music News
TPR konečně pustili do světa klip k songu Heaven Knows! A podle mého názoru je dost dobrej, aspoň mně se teda líbí mnohem víc než klip k Going To Hell. A Tay to tam neskutečně sluší =)
Už se strašně moc těším na jejich nové album, které má vyjít 18. března!


Escape The Fate - Bury The Hatchet Tour Video 1

13. února 2014 v 23:18 | BeeDee |  Music News
ETF zvěřejnili video ze svého turné, kde jako podklad hraje song You´re Insane.
...
Hmm, ještě jsem jim úplně neodpustila, že se vykašlali na české fanoušky a dvakrát po sobě zrušili plánovaný koncert v Praze, ale už jsem přestala trucovat a opět jsem je začala poslouchat xD


Microdermal piercing

9. února 2014 v 21:18 | BeeDee |  Tattoo&Piercing

Microdermal piercing je piercing, který není protažený propíchlou dírkou, ale jedná se o destičku zavedenou přímo pod kůži. Z ní vede tyčinka, na jejíž konec můžete našroubovat libovolnou ozdobu (perličku, hrot,..). Délka hojení je 3-6 měsíců. Jeho obrovskou výhodou je, že se dá umístit téměř kamkoli. Nevýhodou, že se dá odstranit jen chirurgickým zákrokem. Co se týká ceny, dívala jsem se na Hell a tam stojí jeden 800 Kč.
Microdermal se mi hrozně líbí, hlavně pod okem (jak to mají slečny na obrázcích 2 a 5) nebo u klíční kosti. Luxusně to vypadá taky, když jím doplníte tetování. Začínám vážně přemýšlet, že bych si ho nechala udělat xD Ale zatím teda nevím kam, do obličeje určitě ne, právě kvůli tomu, že se to nedá vyndat..

The best night of my life!!!

3. února 2014 v 22:53 | BeeDee |  My Diary
V sobotu jsme měli náš maturiťák a musím říct, že se opravdu povedl. Nejenže jsme si ho všichni úplně nejvíc užili (až na jednu výjimku o které se ještě zmíním), ale i od lidí, co se přišli podívat, jsem slyšela samou chválu a že to prý byl nejlepší ples tohoto roku a nejlepší vystoupení atd. Já to sice nemůžu objektivně posoudit, ale pro mě to tak určitě bylo =)

P.S.: článek možná bude trochu delší, ale chci si to pořádně zapsat, než všechno zapomenu xD


My playlist - January

1. února 2014 v 22:30 | BeeDee |  Songs
Tenhle nápad jsem pochytila už na pár blozích (konkrétně kradu od DeeXx, Mrs. Writer a Motherfucker Princess, kdyby vás to zajímalo xD ) a moc se mi líbí. Jelikož pořád poslouchám hudbu a nacházím nové písničky, ráda se o ně podělím ;) Takže vždycky na začátku měsíce napíšu seznam 10 písniček, které jsem v tom předcházejícím měsíci poslouchala nejvíc. Enjoy ;)


10. The Pretty Reckless - Kill Me
- Ikdyž pořád říkám, že je tohle moje nejoblíbenější kapela, tento měsíc jsem je poslouchala nějak míň než obvykle. To musím napravit xD Každopádně tahle písnička je boží, jestli ji neznáte, určitě si ji musíte pustit :3