Leden 2014

This is gonna be great!

31. ledna 2014 v 9:01 | BeeDee |  My Diary
Taak se mi to blíží. Už zítra mám maturitní ples!! Většina lidí kvůli tomu hrozně stresuje, ale já se neuvěřitelně těším xD Tohle bude největší party hard, už máme až na pár posledních lístků vyprodanej celej měšťák xD Přijde tam hrozně moc kamarádů a taky skoro celá rodina (vážně, v sále mám snad nejvíc lidí ze všech).
Co se týká našeho vystoupení, bude dlouhý asi půl hodiny. Ne že bych to uměla perfektně, to vůbec, ale aspoň už to trochu chytám xD Snad to nebude úplnej trapas xD Ale větší vrásky mi dělá nástup na stužkování. Konečně jsem po dlooouhém přemýšlení zvolila písničku (nakonec to bude Na Na Na Na a vůbec toho výběru nelituju) a fotky, co se budou promítat, ale vůbec netuším, co mám u toho nástupu dělat. Skoro každej něco dělá, ale já nějak nemůžu nic vymyslet. Nejspíš to skončí tak, že si dám pár panáčků a ono už to pak půjde samo xD
Dneska jsem byla u kadeřnice na barvení a budu mít úplně psycho vlasy! Těšte se na fotky xD Jinak moje punkový šaty už jste viděli ;)

Paramore - Ain´t It Fun

30. ledna 2014 v 22:14 | BeeDee |  Music News
Včera vyšel nový videoklip od Paramore k písničce Ain´t It Fun. Rozhodli se s ním lámat rekordy - a to doslova xD
Za sebe musím říct, že od doby, co jsem byla na jejich koncertě, mám tuhle písničku hrozně moc ráda, protože jsem si ji tam úplně nejvíc užila, a stejně tak se mi opravdu hodně líbí i tenhle klip. Úžasný nápad! =)


The best screamo covers

25. ledna 2014 v 11:04 | BeeDee |  Songs
Občas některá kapela (někdy i dost dobrá kapela) vydá screamo cover k nějaké známé písničce. Poslouchá se to dost dobře, protože ty písničky už znáte, ale má to mnohem větší koule xD

Asking Alexandria - Right Now (Akon)

Woe, Is Me - Tik Tok (Kesha)

Which song??

21. ledna 2014 v 22:09 | BeeDee |  My Diary
Už se mi blíží maturiťák a musím si vybrat písničku, při které budu nastupovat. Dlouhé to bude zhruba 50 s. Jelikož chci něco, co budou všichni znát, tak vypadly všechny moje nejoblíbenější kapely xD Noo i tak jsem prošla opravdu hodně písniček a do užšího výběru se jich dostalo 5 (i když nejvíc vedou asi ty první 2 xD ). Byla bych moc ráda, kdybyste mi napsali, která je podle vás nejlepší, protože já fakt nevím xD Napište prosím všchni, co to čtete, děkuji =)

Pink - So What (2:24)


Asking Alexandria tour dates

19. ledna 2014 v 14:05 | BeeDee |  Music News
Kapela Asking Alexandria oznámila, kam se vydá tento rok na turné. Samozřejmě ČR tam není, jaké překvapení, ale přijedou alespoň do Vídně, i když až na podzim - 14. října. Je dost možný, že si tam zajedu, ale tak je to ještě za dlouho, tak uvidím =)

Celý seznam najdete TADY


Foster The People - Coming of Age

19. ledna 2014 v 12:19 | BeeDee |  Music News
Asi před týdnem vyšel nový klip k písničce Coming of Age od Foster The People. Není to obvyklá hudba, co sem normálně házím, ale mám tuhle kapelu docela ráda. Sice je neposlouchám moc často, ale občas mám na takovýhle styl hudby vyloženě náladu..


TPR in Berlin.. komm mit mir!

16. ledna 2014 v 18:54 | BeeDee |  Everything

Děcka, kdo z vás má rád The Pretty Reckless?
Nebo spíš.. kdo je má rád opravdu hodně? xD
Jde o to, že jsem se právě dívala, jestli někde poblíž nebudou mít nějakej koncert. Předtím měli být nejblíž v Kolíně, ale teď jsem zjistila, že přijedou i do Berlína. 27. března. Ano, pořád je to Německo, ale přece jenom o trochu blíž xD No a je to pár dnů po tom, co budu mít narozeniny, tak mě napadlo, že by to byl nejlepší dárek. Je to moje úplně nejoblíbenější kapela a hrozně moc bych je chtěla slyšet naživo, ale nemůžu tam jet sama. Na to je to moc daleko..
Takže nechcete někdo jet se mnou? =) Jako ten lístek samotnej není moc drahej, v přepočtu něco pod 700, horší to bude s tou cestou. Ještě musím zjistit, kolik by to stálo. Vlakem samozřejmě. Ale já je chci vidět, i kdybych za to měla dát 3 litry ze svýho xD

POJEĎTE NĚKDO SE MNOU PLEASE!!!

Tady si můžete poslechnout, jak zní naživo. Video je teda už z roku 2011, ale je to dobře nahrané. Podle mě hrají i naživo fakt úžasně =)


Architects - Naysayer

14. ledna 2014 v 20:18 | BeeDee |  Music News
Architects představili nový song Naysayer z připravovaného alba Lost Forever // Lost Together, které by mělo vyjít 11. března.

What do you think? =)

Game of Thrones Season 4: trailer

13. ledna 2014 v 14:12 | BeeDee |  Game of Thrones

Objevil se první oficiální trailer ke 4. řadě seriálu Game of Thrones (Hra o trůny). Vypadá to dost akčně, už se nemůžu dočkat! :3 Komu fandíte? Já určitě Daenerys, největší borka to je xD Ale žádný spoilery, nebo vás zabiju! Knížky jsem totiž zatím nečetla xD


Btw jdou vám vkládat na blog videa? Mně to pořád nejde a nevím, čím to je..

Answers for you

12. ledna 2014 v 10:41 | BeeDee |  Everything
Všem děkuji za otázky =)

Co chceš jednou dělat?
Tak jelikož si právě vybírám vysokou školu, na tohle se mě pořád někdo ptá. Jako úplně nejradši bych si zaožila kapelu a živila se hudbou, ale tohle se nepodaří téměř nikomu, aby si tím dokázal fakt vydělávat, takže půjdu studovat na univerzitu a to buď práva, kde bych se chtěla zaměřit na trestní právo, anebo žurnalistiku v kombinaci s předmětem bezpečnostní a strategická studia. V budoucnosti taky uvažuju, že bych se zkusila dostat na FAMU na dokumentaristiku. Ano, jsem velmi všestranný člověk xD

You wanna ask me?

10. ledna 2014 v 15:00 | BeeDee |  Everything
Někteří z vás navšetěvují můj blog poměrně často, tak mě napadlo, jestli by vás ohledně mě něco nezajímalo. Máte nějaké otázky?? Jestli ano, teď máte možnost zeptat se mě na cokoliv. Úplně na všechno. A já se vám pokusím pravdivě odpovědět ;)


Oli and Hannah <3

9. ledna 2014 v 20:16 | BeeDee |  Everything
Oli se nedávno zasnoubil se svojí přítelkyní Hannah Snowdon. Podle mě jsou úplně zlatí :3 Jak vždycky dělají ty ksichty xD Úžasný pár, sluší jim to spolu :3

Oli & hannah ♥

The Red Jumpsuit Apparatus

7. ledna 2014 v 14:50 | BeeDee |  Bands and singers

Kdysi moje nejoblíbenější kapela. Byla to vlastně úplně první kapela, která trochu screamuje, co jsem začala poslouchat (teda kromě Linkin Park). Před pár lety jsem na nich docela ujížděla, hlavně hned na jejich prvním studiovém LP albu Don´t You Fake It. To je vážně dost dobré, takové trošku emařské nebo post-hardcore mi přijde, podle toho, která písnička, akorát jsem si ho brutálně přeposlouchala, takže jsem si od nich musela dát pauzu xD

Uruguay, Colorado, Washington... what´s next?

5. ledna 2014 v 15:23 | BeeDee |  Úvahy

Pokud aspoň trochu sledujete zprávy, jistě jste si všimli, že v Coloradu se od nového roku může prodávat marihuana k rekreačním účelům. Obyvatelé si to sami schválili v referendu, stejně jako ve Washingtonu, akorát tam to bude povolené až ke konci roku.

Všichni likeee povinně xD

4. ledna 2014 v 16:31 | BeeDee
Tady. Všichni. Lajk xD

Btw právě jsem se dozvěděla, že ze Silvestra si půlku večera nepamatuju xD Protože ostatní vyprávěli historky, o kterých vůbec nic nevím xD Shíít xD A největší prdel je, že si všichni myslí, že jsem se s jedním klukem vyspala, i když to vůbec není pravda xD No jo, srandičky srandičky.. xD Ale stejně to byla úplně nejvíc mega party hard xD xD


People change. So do I.

2. ledna 2014 v 16:56 | BeeDee |  My Diary

Jak už jsem psala, tento rok pro mě bude zlomový, jelikož končím na gymplu a půjdu na univerzitu. Kam? To ještě nevím, nejspíš to bude jedno z nejzásadnějších rozhodnutí mého života. Každopádně ale očekávám, že se hodně věcí změní, že poznám plno nových lidí a snad se mi povede založit kapelu. Taky jsem se už konečně rozhodla, že si nechám udělat tetování.
Ale není to budoucnost, o které teď chci mluvit. Na tu mám ještě spoustu času. Naopak, ráda bych ze svého pohledu zhodnotila rok 2013, protože i v něm se přihodilo hodně věcí, co stojí za zmínku. Hlavně já sama jsem se hodně změnila..