Prosinec 2013

PF 2014

31. prosince 2013 v 13:27 | BeeDee |  My Diary

Tak a je to tady. Za několik hodin skončí jeden rok a začne druhý. Dáváte si nějaký předsevetí? Já jsem si každý rok dávala stejný, ale nikdy jsem ho nesplnila, takže letos na to asi fakt seru už xD Ale očekávám, že první polovina tohoto roku bude zatím nejtěžší část mého života, jelikož musím odmaturovat a dostat se na co nejlepší výšku a k tomu ještě udělat dva jazykové certifikáty, z čehož mám paradoxně snad největší strach. Ale snad se to nějak všechno povede.. Jinak se nemůžu dočkat léta, protože chci jet na BA, kde hrají BMTH a ty si nemůžu nechat ujít! A pak jsem taky zvědavá na vysokoškolský život =)
Co budete večer/v noci dělat? Já jsem to až do poslední chvíle nevěděla, jelikož první jsem se dvakrát začala s někým domlouvat a padlo to a pak jsem se zase začala domlouvat s několika lidma, abych byla aspoň s někým a ne doma před telkou, a nakonec z toho byl strašnej zmatek xD Nakonec jdu na jednu houseparty, kde nás bude asi 20, takže docela mazec xD Některý z těch lidí znám sice jenom chvíli, ale jsou strašně fajn =) Aspoň většina teda.. Akorát si usmysleli, že půjdeme pěšky, i když tam jede bus, fakt jako super logika xD Za to je teď vážně nemám moc ráda, protože já nevím, kde přesně to je a sama bych tam netrefila, tak musím jít s nima xD
Ale dost o mně. Vám všem přeji pěkného Silvestra, pořádně to oslavte, ale zas úplně přehnat to nemusíte xD A všechno nejlepší do roku 2014 =)

Děkuji, Ježíšku =)

29. prosince 2013 v 12:15 | BeeDee |  Shopping

Na Vánoce jsem dostala spoustu drobností, jako např. kosmetiku, 3 hrnky (ano, Ježíšci se nějak nedohodli xD ) nebo velká modrá sluchátka (konečně dost hlasitá, takže můžu poslouchat i v metru :3 ), ale největší radost mám z oblečení, které jsem si naštěstí mohla sama vybrat =)

UV tattoo

25. prosince 2013 v 22:21 | BeeDee |  Tattoo&Piercing

UV tetování je speciální tetování, které pod UV světlem (např. na discotékách) svítí. Za normálního světla je většinou trochu viditelné, ale mnohem méně nápadné než normální tetování. Používá se na něj zvláštní barva, jež obsahuje látku podobnou forsforu, ale podle několikaletých výzkumů zcela bezpečnou. Aplikace samozřejmě probíhá také za UV světla.
Přijde mi to jako skvělý nápad. Sama bych si to asi nenechala udělat, ale líbí se mi to. Zvlášť dobře vypadá normální černé tetování na některých místech ozdobené tímto UV.

Šťastné a veselé =)

22. prosince 2013 v 23:38 | BeeDee

Tak už se nám Vánoce blíží bleskovou rychlostí. Nezbývá mi než vám popřát krásné prožití svátků =) Ať si odpočinete od školy, navštívíte celou rodinu, dostanete plno dárečků pod stromeček a nakonec si užijete Silvestra =) Já ještě netuším, kde ho oslavím, ale určitě to bude party hard xD
Každopádně, už od zítřka budu pořád lítat někde po příbuzných, takže na blog asi moc času mít nebudu. Nějaké články možná přednastavím, ať to tu není tak mrtvé, ale asi nebudu moc obíhat. Za to se omlouvám všem affs..
Tak ještě jednou šťastné a veselé Vánoce a šťastný nový rok přeje BeeDee =)

P.S.: Zase mi sem, nevím proč, nejdou vložit videa, takže vánoční písničku Carol Of The Bells v podání od August Burns Red si můžete poslechnout TADY ;) Natočili celé vánoční rockové CD, takže kdybyste si chtěli poslechnout koledy trošku jinak, doporučuju xD Stáhnout můžete TADY =)

Sidecut and undercut

21. prosince 2013 v 19:53 | BeeDee |  Hairstyle

Sidecut a undercut jsou účesy, kdy máte vyholenou část hlavy. Již z překladu poznáte, že sidecut znamená na straně a undercut dole. Už je to nějaká doba, kdy se tato móda rozmohla. Zezačátku se mi to moc nelíbilo, ale postupem času začalo a dokonce jsem jednu dobu přemýšlela, že bych do toho šla taky. Jaký na to máte názor vy? Podle mě je to jako se vším. Někomu to sluší hodně a někomu vůbec..

Classcore

19. prosince 2013 v 20:09 | BeeDee |  Other styles

Co je to classcore? Představte si preppy styl, tzn. kostýmky, saka, šaty, podpatky, decentní líčení.. a přidejte k tomu pár tetování, tunelů, piercingů a případně barevné vlasy. Že to zní zvláštně? Možná ano, ale podle mě to při dobrém kombinování vypadá fakt luxusně :3 Tento styl je sice rozšířený především mezi kluky, ale našla jsem i pár skvělých fotek holek v tomhle stylu. Tady máte nějakou inspiraci =)

Winter grunge inspiration

18. prosince 2013 v 15:52 | BeeDee |  Grunge
Tak co, taky někdo dostanete na Vánoce obálku? S mamkou jsem se domluvila, že to bude asi nejlepší. Takže to pak musím pořádně zužitkovat xD S taťkou už jsem teď byla nakupovat nějaký hadry, co dostanu pod stromeček, ale samozřejmě jsem je musela hned odevzdat, takže foto pořídím až potom. Zatím házím alespoň nějakou grunge inspiraci, protože v tomhle stylu se asi budou nést moje letošní Vánoce :3


I got my lip pierced =)

13. prosince 2013 v 20:17 | BeeDee |  My Diary

Tak jsem to tedy udělala. Mám piercing ve rtu =) A opravdu to bylo mnohem víc v pohodě, než jsem myslela.

Probably I´m getting crazy.. but I love it!

12. prosince 2013 v 20:52 | BeeDee |  My Diary
Hah. Asi jsem zešílela. Fakt jsem se objednala do salonu na ten piercing. Celej den jsem přemýšlela, jestli tam mám zavolat nebo ne. A pak jsem tam nakonec zavolala. A abych si to nestihla rozmyslet, objednala jsem se hned na zítřek. Jou. Ne, že bych se nebála. Ale co už xD Takže zítra sem házím foto. Jestli mi to teda nějak ošklivě nenapuchne, což bych byla vážně nerada xD
Btw už mi došly předběžné výsledky ze scio testů. Percentil: verbální oddíl 87, logický 84, argumentační 89..kvantitativní 39.. Zasraná matika =/ Hlavně, že to je jedinej oddíl, na kterej jsem se připravovala xD Já jsem prostě marná xD
Tropico

10. prosince 2013 v 20:00 | BeeDee |  Music News
Konečně jsem se podívala na Tropico. Je to krátký film od Lany del Rey, což je moje hodně oblíbená zpěvačka, i když jsem se o ní myslím na blogu ještě nezmiňovala. Vyšel před pár dny a zazní tam její tři písničky za alba Paradise - Body Electric, Gods and Monsters a Bel Air.
Film se mi líbí, hlavně jak je udělán graficky. Co se týká toho děje, nejsem si úplně jistá, jestli jsem tomu správně porozumněla. Bohužel jsem nepochytila tak polovinu slovíček a nikde nemůžu najít nějak napsaný ten význam nebo tak xD Kdyby se tady objevil lepší angličtinář, než jsem já, budu ráda za jakýkoli výklad xD
Ale rozhodně je to dost zajímavé dílko. Pokud máte rádi Lanu, doporučuju zhlédnout =) Já hlavně miluju Bel Air..
Avatary od Márč

9. prosince 2013 v 20:40 | BeeDee |  Everything
Na blogu u Márč jsem byla 3. v soutěži best song ever a za to mi udělala tyto parádní avatary. Jelikož jsem tam soutěžila s písní The Death Of Me od Asking Alexandria, chtěla jsem na ně Dannyho. Dost povedené, řekla bych. Děkuju =)


I have nothing to do right now. Can´t believe it! :3

8. prosince 2013 v 12:07 | BeeDee |  My Diary
Tak jsem se od Miss Nothing konečně dozvěděla, jak přidat nový článek, když to blbne xD Odkaz na velmi užitečný článek TADY ;)


Ahojte, tak jsem se vám vrátila. Jistě se vám ten týden po mně velmi stýskalo, že?? xD
Takže byla jsem na té soutěži a umístili jsme se stejně jako loni. Druhé místo. Což neznamená, že jsme byli druzí celkově, ale je to jakoby stříbrné pásmo, jestli tady někdo pochopí, co tím myslím xD Prostě všechny rozdělí na první, druhé nebo třetí místo nebo jim dají uznání za účast. Na každém místě může být víc skupin..
No a včera scia. Nemůžu říct, že bych z toho měla špatný pocit. OSP se skládají ze čtyř oddílů a dva z nich jsem stihla celé, další skoro taky, jenom ten kvantitativní (nebo numerický, či jak se jmenuje, prostě matika) jsem stihla jenom z poloviny. A to jsem se u žádného příkladu nezasekla, spočítala jsem všechny, které jsem si náhodně vybrala, akorát prostě počítám moc pomalu asi. No snad nejsem jediná, kdo to nestihl. Ono 25 minut na 23 příkladů není zrovna moc dlouhá doba =/ Výsledky se dozvím nejdřív 18., což mě dost štve, ale nic s tím nenadělám..

Hey hey hey

2. prosince 2013 v 21:28 | BeeDee |  My Diary
Všem svým čtenářům a zejména affs dávám na vědomí, že tu až do pátku nebudu!! Jedu s kvartetem ze ZUŠky na pěveckou soutěž. Jej, je to super ulít se ze školy :3 Ale v sobotu už to taková sranda nebude. Jdu na scio testy, konkrétně OSP a pokusím se to úplně neposrat. Je ale blbý, že na internetu je zveřejněný jenom jeden jediný test, takže nemám moc z čeho se připravit =/ Jop, to bude ještě prdel xD
Bohužel musím ještě rychle dodělat jednu z milionu zadaných seminárek a sbalit si věci, takže nemůžu psát žádný slohovky. Já vím, to vás hrozně všechny mrzí xD
Ještě vás poprosím o hlásek TADY. Gracias amigos.
A držte mi palce! Nejen na soutěži, ale hlavně v tu sobotu!!
Adios ;)
(ano, oblíbila jsem si španělštinu xD )