Never give in, never back down

19. listopadu 2013 v 22:36 | BeeDee |  My Diary

Konečně. Konečně jsem se snad probrala. V poslední době jsem měla pocit, že nic nemá smysl. Všichni mě nehorázně štvali i kvůli maličkostem. Asi jsem na ně pak byla hodně protivná. Taky všechno ohledně školy mi lezlo na nervy. Hlavně angličtina. O letních prázdninách jsem se ji snažila co nejčastěji učit s cílem, že si v prosinci udělám FCE. Bohužel jsem si ji tím doslova zprotivila a dokonce se mi z ní teď zhoršil i prospěch ve škole.


Vím, čím to je. Jsem hrozná workoholička a perfekcionalistka. Takže se většinou snažím pracovat na 100%. Jenomže to nejde dlohodobě. A fakt, že ani o prázdninách jsem si nedala pokoj, který jsem po celém školním roce očividně potřebovala, zapříčinil, že jsem to už prostě nedala. Jo, ta autoškola mě nejspíš dorazila úplně.
Není to poprvé, co se mi to stalo. Člověk má najednou pocit, že už nemá cenu se snažit. Nic není důležité. Nevím, jestli někdo tady ví, o čem mluvím. Je to skoro jako deprese. Až na to, že nejste smutní, jenom lhostejní. Ke všemu. A často to doprovází nespavost, náladovost a různé další úžasné věci.
Ale jak říkám, konečně mě to přešlo. Jako bych chytila nový dech. Takže začnu tím, že se opět budu učit angličtinu xD Ten certifikát fakt potřebuju, abych dostala body navíc k přihlášce na práva. Jo, nakonec se tam hlásit budu. Vzala jsem si ve škole seminář práva s tím, že jsem si myslela, že mě to odradí, ale začalo mě to dost bavit. Ale jestli se tam dostanu, budu nejspíš jediná právnička s tunelem, barevnými vlasy a tetováním xD (To teda ještě nemám, ale co nejdřív se na něj chystám..)
Poslední rada nakonec - Never give in. Whatever happens, never give in ;)

P.S.: Nezapomeňte ze zapsat do kontroly Affs TADY
P.P.S.: Všichni pro mě povinně zahlasujte ve 3. kole best song ever TADY. Gracias ;)
P.P.P.S.: Asi už jste si všimli, že mám nový dess s BVB. Udělala mi ho Márč. Jak se vám líbí? =)
P.P.P.P.S.: Ve čtvrtek Hunger Games! Nemůžu se dočkat!
P.P.P.P.P.S.: Už jsem zapomněla, jak dopadnou moje vlasy, když je vyfénuju hlavou dolů. Hodně štěstí, žehličko xD
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Motherfucker princess :3 Motherfucker princess :3 | Web | 20. listopadu 2013 v 12:15 | Reagovat

Ty jdeš zítra ? :O A nechceš zajít i se mnou až v pátek ? :D To je nefér, o den se mineme :D Víš co ? Stejně tě můj klan bitchez převálcuje :P A když ne..stejně budu hlasovat pro BvB :DD P
Hele, až sew dostanu do problému za pašování a držení drog tak mě z toho vysekáš ty jasný ? Dvě barevný hlavy s potetovaným tělem, to bude boží :D
Jinak, já jsem teda spíše uvažovala nad snikebite nebo angelbite piercingem, tak uvidím. Přepážku má jedna holka od nás a moc se mi to nelíbí, ale záleží kdo to má na sobě.
Hej, já si to asi nechám při propichování umrtvit :DD ale když ti propíchnout ret nebo tu kůži pod tím tak to moc nebolí..věř mi, z vlastní zkušeností to znám..
No nic, už abych končila :D Never give in, never back down.. ♫♪♫ Tak ať ti zase všechno jde a tyhle ty "depky" rychle přejdou :3 :) ;)

2 Miss Nothing Miss Nothing | Web | 20. listopadu 2013 v 16:20 | Reagovat

Veľa šťastia s angličtinou :) Ja by som nemala odvahu na právnickú sa prihlásiť kvôli tomu, že by som musela maturovať z dejepisu (brrr) takže ťa uznávam :D (nwm ako je to u vás v ČR ale tuším tiež musíte maturovať z dejáku ak idete n právnickú nie?)
A ten dress je úplne Boží :*

3 Mrs. Writer Mrs. Writer | E-mail | Web | 20. listopadu 2013 v 16:25 | Reagovat

Tahle písnička přináší vzpomínky ... :) Ale je dobře, že jsi se z toho už tak nějak dostala. Občas se mi to stává taky, pak je největší problém ta nálada. Mě teda ájina vždycky bavila, ale pokud jde o chemii, jsme na tom úplně stejně. Mimochodem tak hodně štěstí s přihláškou :D
---
A děkuju za pochvalu, jsem ráda že působím sympaticky XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama