Listopad 2013

Travička zelená..

30. listopadu 2013 v 18:07 | BeeDee |  Everything

Nevím proč, ale vždycky jsem si myslela, že úplně cokoliv, co se týká drog, je trestná činnost. Dneska (ani nevím, jak na to došla řeč) mi taťka tvrdil, že není trestné, když máte u sebe malé množství trávy pro vlastní potřeby a samotné kouření taky ne. Moc se mi to nezdálo, tak jsem si říkala, že to musím zjistit. Ne že bych byla nějaká zkuřka, ale zajímalo mě to. A navíc teď budu mít prezentaci na trestní právo a vůbec bych se nedivila, kdyby to zajímalo i někoho jiného xD

New in. (no, I won´t be the fucking princess)

28. listopadu 2013 v 17:12 | BeeDee |  Shopping
Že by to konečně zase fungovalo? Ani se mi tomu nechce věřit. Doufám, že už se to nebude opakovat, nebo přejdu na nějakej zahraniční server..

Takže tady je slíbená fotka mých šatů na maturiťák =) Ano, vím, že je to trochu netradiční, že jsou vepředu krátký, ale nemohla jsem odolat :3 Stejně jsem nechtěla takový ty klasický princeznovský šaty, co je mají všechy holky. I když jsou pěkný, tak všichni vypadají stejně a to je nuda xD Zajímavý je, že několik lidí, kterým jsem tu fotku ukazovala, mi řeklo, že jsou hodně extravagantní, ale ke mně se hodí. Asi mají pravdu. Miluju černou. A cvočky. Jop :3
Jsou z Tally weijlu. Mají tam teď fakt boží hadry, určitě se tam zajděte mrknout.
Btw toho mého tvářím-se-jak-zombie výrazu si nevšímejte xD


V poslední době jsem si koupila i pár dalších věcí, tak když už jsem byla v tom focení, přidávám i tyhle fotky =) To víte, musím se pochlubit xD

xxx

27. listopadu 2013 v 20:51
Jen zkouším, jestli už můžu publikovat články.. =/

VÝSLEDKY KONTROLY AFFS

25. listopadu 2013 v 15:46 | BeeDee |  Blog news
Děkuji všem, co se zapsali =) Tady jsou výsledky:

Zapsali se

Nově přidávám

Nezapsali se, ale v spřátelených si je nechávám

Nezapsali se a mažu

Finally punch. Yummy! :3

25. listopadu 2013 v 15:18 | BeeDee |  My Diary

Včera jsme jeli do Olomouce podívat se na náměstí. Začaly tam vánoční trhy, hráli tam Buty a Bende a rozsvícel se stromeček. Ještě předtím jsem se ale chtěla jít mrknout do Šantovky, nového obchoďáku přímo v centru města, a koupit si svetr, který už jsem nutně potřebovala. Měla jsem ho už vyhlídnutý v Tally Weijlu, tak jsem se nechtěla moc zdržovat. Ale jak jsem šla dovnitř, ve výloze jsem zahlédla úžasné šaty. Byla to láska na první pohled :3 Tenhle rok maturuju a šaty na ples jsem ještě neměla koupené, takže jsem si je hned musela vyzkoušet. A padly mi perfektně. Akorát byly vepředu krátké a docela dost extravagantní, tak jsem si nebyla jistá, jestli budou vhodné. Tak proběhla rychlá porada s taťkou a se ségrou a nakonec jsem se rozhodla, že si je vezmu =) No co, stejně jsem nechtěla klasické princeznovské šaty, jako mají všechny holky. To by byla nuda xD
Dneska nemám moc čas přetahovat fotky, ale zítra vám sem nějaké hodím. I ostatních věcí, co jsem koupila. To víte, musím se pochlubit xD
No a pak jsme se teda konečně vydali na námko a měla jsem první punč tento rok =) Konkrétně olomoucký punč. Jestli tam taky pojedete, doporučuju. Můžete si vybrat červené nebo bílé víno, druh alkoholu i ovoce a je fakt výborný :3 Mňam mňam.
Buty hráli dobře a zjistila jsem, že od nich znám mnohem víc písniček, než jsem myslela xD Ale na rozsvícení stromečku se tam nahrnuly davy a davy lidí, takže nebylo ke hnutí. A navíc už nám byla pěkná kosa, takže jsme na Bendeho už nečekali a jeli rovnou domů.
Jop, pěkně strávená neděle =)

P.S.: Dneska jsem si vyzvedla řidičák. Docela si s tím pohli. Takže.. obyvatelé města Přerova, třeste se! xD
P.P.S.: Prosím o hlas TADY. Díky ;)

Piercing v oblasti rtů

24. listopadu 2013 v 11:10 | BeeDee |  Tattoo&Piercing

Nedávno jsem dostala takový šílený nápad. Alespoň z pohledu mé rodiny. Nechám si udělat piercing (jestli si to teda mezitím ještě nestihnu rozmyslet xD ). Dřív jsem ho odmítala hlavně proto, že jsem si myslela, že až ho nebudu chtít a vyndám ho, zůstane mi tam viditelná jizva. Ale moje nevlastní sestra mě přesvědčila o opaku. Měla piercing pod rtem, ale šla na operaci a musela si ho kvůli tomu sundat a zarostlo jí to. A opravdu nejde vůbec poznat, že tam něco měla.
Další věc, které se bojím, je, že to bude hodně bolet. Ještě si pamatuju, jak jsem si kdysi hooodně dávno nechávala propichovat druhou dírku do ucha a tehdy mě i to dost bolelo. Ale fakt je, že jsem byla asi ve 4. třídě nebo tak nějak a když jsem byla malá, vyšilovala jsem i kvůli bodnutí od vosy nebo očkování atd., takže to možná až tak horký nebude xD
Ale důležité je, jaký piercing si vlastně nechám udělat. Líbí se mi piercingy v oblasti rtů, ale tam se dají dát hned na několik míst. Moc jsem se v tom nevyznala, tak jsem se rozhodla najít nějaké obrázky, které vám sem teď taky hodím. Který se vám osobně líbí nejvíc?? Asi si nechám udělat klasický kroužek u rtu nebo lowbret. Právě ten měla ségra a vypadalo to dost dobře. Dost se mi líbí taky spider bites, ale to by se stejně nemělo dělat naráz, protože to opuchne, nebo co. Takže bych si první stejně nechala dát jenom jeden ten piercing.

Hunger Games: Catching Fire

21. listopadu 2013 v 22:18 | BeeDee |  Recenze

Dnešní premiéru druhého dílu trilogie Hunger Games s podtitulem Vražedná pomsta (Catching Fire) jsem si nemohla nechat ujít. A musím říct, že to stálo za to.

Never give in, never back down

19. listopadu 2013 v 22:36 | BeeDee |  My Diary

Konečně. Konečně jsem se snad probrala. V poslední době jsem měla pocit, že nic nemá smysl. Všichni mě nehorázně štvali i kvůli maličkostem. Asi jsem na ně pak byla hodně protivná. Taky všechno ohledně školy mi lezlo na nervy. Hlavně angličtina. O letních prázdninách jsem se ji snažila co nejčastěji učit s cílem, že si v prosinci udělám FCE. Bohužel jsem si ji tím doslova zprotivila a dokonce se mi z ní teď zhoršil i prospěch ve škole.

KONTROLA AFFS

18. listopadu 2013 v 13:14 | BeeDee |  Blog news
Tak i já jsem se rozhodla, že udělám malou kontrolu. Mám totiž dojem, že některá affs už na můj blog vůbec nechodí. Ale nechci jim křivdit a rovnou je mazat, třeba jen nepíší komentáře. Chtěla bych však připomenout, že právě ty mi vždycky udělají největší radost =)

Takže čas máte do neděle. Do komentů mi napište jméno a blog, nebo stačí klidně jen, že jste to četli. Zároveň přibírám i nové affs, takže se klidně napište, jestli někdo budete chtít spřátelit =)

Pokud se nestihnete zapsat, neznamená to automaticky, že vás hned smažu. Tohle je jen pro mě, abych věděla o vaší návštěvnosti a následně se rozhodnu sama, koho si nechám. Ale určitě bude jistější, když se zapíšete..

The Pretty Reckless - Heaven Knows

17. listopadu 2013 v 22:21 | BeeDee |  Music News
TPR mají novou písničku. Přijde mi taková jiná, než jejich starší tvorba, ale určitě není špatná =) Co myslíte vy??


Asking Alexandria

17. listopadu 2013 v 21:13 | BeeDee |  Bands and singers

Asking Alexandria je anglická metalcore kapela založená v roce 2008. Jejími členy jsou Danny Worsnop, Ben Bruce, James Cassells, Cameron Liddell a Sam Bettley. Zatím kapela nahrála 3 desky, Stand Up and Scream, Reckless & Relentless a poslední z tohoto roku - From Death To Destiny. Musím říct, že tohle album mě naprosto nadchlo. Přestože je poslouchám jen chvíli, už teď je to jedna z mých nejoblíbenějších kapel, a to právě díky tomuto CD. Danny v něm zpívá o své závislosti na drogách a některý songy jsou opravdu psycho. Ale i starší písničky jsou super, dost lidí je má radši, než ty novější.
A navíc.. Danny má boží hlas :3Small tattoos

15. listopadu 2013 v 16:25 | BeeDee |  Tattoo&Piercing

Cute, isn´t it? :3
Nejspíš si nechám udělat nějaké malé tetování za ucho. Původně jsem chtěla houslový klíč, ale pak jsem se rozhodla, že si nechám na lopatku a část zad vytetovat noty - pravděpodobně část z Vivaldiho Léta - takže za to ucho bych asi měla vymyslet něco jinýho. Hledám inspiraci. Nějaký nápad? =)

Indie scene hair

14. listopadu 2013 v 21:46 | BeeDee |  Indie scene

Indie scene účesy jsou často v mnoha ohledech podobné scene účesům. Mnoho dívek si vlasy tupíruje, aby vypadaly objemnější. Avšak ne všechny si je žehlí. Často se můžeme setkat naopak s vlnitými vlasy, a to jak přírodně, tak nakulmovanými.
Co do barev jsou stejně jako u oblečení i zde indie scene umírněnější. Setkáváme se se všemi přirozenými odstíny od blond po černou. Velmi oblíbená je červená či oranžová. Některé indie scene girls se nebojí ani neobvyklejších barev jako je růžová nebo třeba fialová, avšak většinou volí spíš jejich světlé odstíny.

This could be paradise

11. listopadu 2013 v 21:32 | BeeDee |  My Diary

YEEES!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hádejte, kdo dneska udělal zkoušky v autoškole! =) Sice, nebudu lhát, bylo to dost na hraně, ale mám to a to je důležitý =) Nejradši bych vás všechny pozvala na panáka, ale to přes internet asi bohužel nepůjde, tak vám aspoň posílám jedno velké objetí ;)


Bohužel se musím na zítřek naučit celou filozofii, takže se nemůžu z časových důvodů víc rozepsat. Tak se zatím mějte =)
A nezapomeňte TADY zahlasovat pro BeeDee ;)

Sháním hlásky

11. listopadu 2013 v 21:19 | BeeDee
Tak po dlouhé době jsem se zase přihlásila do nějaké soutěže. Sice vždycky vypadnu v prvním kole, ale nevadí xD Je to soutěž best song ever a já hudbu miluju. Bohužel jsem zjistila, že prostě nedokážu říct, kterou písničku mám úplně nejradši. Je jich moc. Takže to seru a vybrala jsem písničku, kterou teď momentálně asi poslouchám nejvíc. A to je The Death of Me od Asking Alexandria, neboť jsem si právě stáhla jejich poslední album a naprosto mě nadchlo. Všem doporučuji poslechnout od začátku až do konce ;) Asi nová oblíbená kapela xD
Takže pokud máte tuhle písničku rádi, můžete mi zahlasovat na tomhle odkaze:
A ne že vypadnu dřív než Miley Cyrus xD xD


Jak roztahovat a stahovat ucho

10. listopadu 2013 v 21:49 | BeeDee |  Tattoo&Piercing

Roztáhnout ucho není vůbec těžké, akorát zezačátku je to docela nepříjemné. Proto opravdu doporučuju nespěchat a radši trochu investovat a kupovat si roztahováky postupně hezky po milimetrech.

Music news 7.11.

7. listopadu 2013 v 19:29 | BeeDee |  Music News
Dnes začnu jednou špatnou zprávou. Kapela Escape The Fate oznámila, že definitivně ruší již jednou přesunutý koncert v Praze, stejně jako všechny ostatní koncerty v Evropě s kapelou Chiodos a také svou účast na Vans Warped Tour. Udaným důvodem je, že přítelkyně Craiga Mabbita má porodní komplikace a on chce být s ní..
Nevím, jak je to u sítě Ticketpro, ale Ticketportal naštěstí všechny peníze vrátí. Aspoň že tak.. =/

Ale abychom si spravili náladu, tak v posledních dnech vyšlo několik nových klipů. Prvním z nich je klip k songu Daydreaming od Paramore. Docela povedený, dle mého názoru =)American Horror Story

6. listopadu 2013 v 20:00 | BeeDee |  AHS

AHS je docela kontroverzní seriál, občas bych řekla dokonce trochu zvrácený, ale já ho mám moc ráda =) Zatím jsou natočené 2 celé série a 3. právě vychází. Někteří herci se tam sice opakují, ale děj je pokaždé úplně jiný. Dokonce i témata mají společnou jen jednu jedinou věc, a to horrorový (jak jinak, když slyšíme ten název, že? xD ) podtext. I když mně to moc strašidelné nepřijde, spíš je to dost napínavé. Rozhodně doporučuji ;)

Best core songs

4. listopadu 2013 v 15:25 | BeeDee |  Songs
Core hudební žánry v poslední době poslouchám čím dál tím častěji, hlavně metalcore a post-hardcore. Tady jsou moje oblíbené kapely a jejich písničky, co mám nejradši. Taky pár kapel, co se řadí do jiného stylu, ale mají i takovéhle písničky, co se vám určitě budou líbit. Snad jsem na nikoho nezapomněla. Enjoy =)

Escape The Fate - This War Is Ours

Předkapelou Nickelback budou Skillet

4. listopadu 2013 v 14:09 | BeeDee |  Music News
Už tento čtvrtek 7.11.2013 budou mít v O2 areně koncert známí Nickelback. Dlouho se ale nevědělo, kdo jim bude dělat předskokany. V posledních dnech bylo oznámeno, že to budou Skillet. Je to jedna z mých oblíbených rockových kapel a kdybych to věděla dřív, možná bych uvažovala nad tím, že bych tam šla. Ale Nickelback zase tak moc neposlouchám a teď už by to bylo hrozně narychlo..
Lístky jsou stále ještě k mání, tak pokud byste tam chtěli zajít, můžete je koupit TADY.