Říjen 2013

Připravovaný projekt Ronnieho Radkeho

31. října 2013 v 18:25 | BeeDee |  Music News
O projektu, který chystá Ronnie Radke (Falling in Reverse) společně s Andym Biersackem (Black Veil Brides) a Dannym Worsnopem (Asking Alexandria) jsem vám už říkala. Teď se ale objevila nová informace. Na projektu bude spolupracovat také Craig Mabbit (Escape the Fate)! Craig a Ronnie se hodně dlouho neměli v lásce, ale nyní zakopali válečnou sekeru. Dokonce Falling in Reverse a Escape the Fate pojedou na společné turné po Americe.
Na projekt se hrozně moc těším. Pokud se to povede, bude to naprostá pecka =)


Za tuto informaci moc děkuju Miss Nothing =)

Happy Halloween =) (better than I have..)

31. října 2013 v 17:48 | BeeDee |  My Diary

Podle očekávání jsem dneska neudělal jízdu. Jaké překvapení =/ Takže příští týden v pátek nebo ten další týden repete. Yeah, už se nemůžu dočkat..
Aspoň je mi útěchou, že zítra nemusím do školy. Jedeme se sborem na soustřeďko, což taky znamená, že tu do neděle nebudu. Nějaký články možná přednastavím, ale samozřejmě nebudu moct obíhat Affs. Tak jen abyste s tím počítali.
A jak všichni víte, dneska je Halloween! Svátek, který by mi naprosto seděl a který bych milovala snad víc než Vánoce - kdybych ho ovšem měla s kým a kde slavit. U nás v ČR bohužel jen proběhnou nějaký party, kam přijde pár lidí v maskách, ale nikdo o tom svátku vlastně moc neví a prostě to není ono =/ Hrozně moc bych chtěla na Halloween někdy jet do nějaké anglicky mluvící země, kde se to fakt slaví jak má. Prostě "Trick or Treat" =) I když na to už jsem asi moc stará xD Ale tak celkově bych chtěla zažít tu správnou halloweenskou atmosfru. Tak doufám, že se mi to jednou splní =)
Já budu dnešní večer trávit koukáním na American Horror Story, ať mám něco aspoň trochu strašidelného. Na tu poslední povídku seru, protože bych ji musela teprve dopsat a dneska na to fakt už nemám náladu. A stejně to nikdo nečte..
Tak se mějte a ještě jednou přeji happy Halloween =)


Za zavřenými dvěřmi

30. října 2013 v 20:00 | BeeDee |  Literature
Slíbená druhá halloweenská povídka =) Tu včerejší si můžete přečíst TADYLiebster Blog Award

30. října 2013 v 16:16 | BeeDee |  Everything

Jednou už jsem řetězák vyplňovala, ale Ersie mě nominovala znovu, tak jsem se rozhodla, že jí na otázky odpovím. Děkuju za nominaci =) Dál už ale nikoho nominovat nebudu, protože už jsem to jednou udělala. A pokud mě nominuje ještě někdo, tak budu prostě aktualizovat tento článek, další už psát nebudu, ať mi to nezaspamuje celý blog xD

Kill me..

30. října 2013 v 12:04 | BeeDee |  My Diary

Tak jak jste si užili prázdniny? Ty moje jsou.. pěkně na piču.. sorry, to ani jinak říct nejde. Jediný den, kdy jsem si dopřála trochu volna, byla sobota. Dopoledne mi šla kámoška udělat pár fotek v rádoby grunge stylu. Jestli budete chtít, můžu sem některý hodit, až mi je pošle upravený.. No pak jsem šla s taťkou a babičkou na hřbitov. Nevím, asi jsem magor, ale mám hřbitovy ráda. Působí na mě takovým uklidňujícím dojmem. A večer na koncert nějakých revival kapel. Ale člověk, kterého jsem doufala, že tam potkám, samozřejmě nedošel =/

Dcera noci

29. října 2013 v 23:07 | BeeDee |  Literature
Bleskovým tempem se nám blíží Halloween, tak jsem se rozhodla, že pro vytvoření té správné atmosféry sem teď každý večer hodím jednu ze svých rádobyhororových povídek. Moc jich nemám, protože vždycky něco rozepíšu a pak mě to přestane bavit, tak to nedodělám. Ale 3 se tam najdou =) Poslední tedy bude právě na Halloween...
První povídka je o mém oblíbeném tématu, tak snad se vám bude aspoň trochu líbit. Budu ráda za každý koment =)


BMTH zavítají do ČR!

29. října 2013 v 12:37 | BeeDee |  Music News

YES, bitches! Bring Me The Horizon zahrají na festivalu Brutal Assault, který bude 6. - 9. 8. 2014. Myslím, že je to někde u Hradce Králové. Zpráva už je stará asi týden, ale já jsem se to dozvěděla včera, když mi to řekla kámoška. Ostatní kapely sice vůbec neznám, ale i tak, pokud jí to rodiče dovolí, tak tam prostě jedeme! Miluju BMTH! Ale na fesťák sama nepojedu, takže to teď závisí hlavně na ní. Každopádně, cena lístků se do konce dubna už nezvedne. Teď je to nějakých 1500 Kč. Takže dost času si to rozmyslet..
Více info zjistíte na tomto odkaze: http://brutalassault.cz/cs/


Indie scene styl

27. října 2013 v 18:36 | BeeDee |  Indie scene

Indie scene styl mi přijde jako takový most mezi klasickým scene stylem a vintage. Od scene se liší hlavně tím, že není tak moc barevný. Někde jsem četla, že je to styl pro holky, kterým se líbí scene, ale bojí se být tak výrazné. S tím musím nesouhlasit. Podle mě je to sám o sobě moc hezký styl a spíš je pro ty, kterým se líbí i nějaká ta elegance ;)

Music news 25.10.

25. října 2013 v 21:18 | BeeDee |  Music News
Zrodila se podle mě dost zajímavá spolupráce. Na novém CD Avril Lavigne hostuje Marilyn Manson a jejich společná píseň Bad Girl je naprostá pecka! Sice bych vůbec nepoznala, že je to Avril (má docela upravený hlas), ale rozhodně je to nejlepší písnička z tohoto alba, co jsem zatím slyšela. Fakt se mi dooost líbí =)


Volby

24. října 2013 v 22:39 | BeeDee |  Článek na téma...
Již v následujících dvou dnech se rozhodne o tom, které strany zasednou v poslanecké sněmovně a v jakém poměru. Musím říct, že předvolební průzkumy, přestože jsou dle mého názoru často zmanipulované, mě docela děsí. Podle toho posledního bude ČSSD jistě první, s tím už holt nic nenaděláme, ale KSČM na druhém místě? To se opravdu lidi zbláznili?! Zapomněli snad na ten bordel, co tady komunisté v minulém století napáchali? Vždyť aby mohli splnit své předvolební sliby, museli by stát brutálně zadlužit. A samozřejmě při zavedení vyšších daní pro osoby s vyšším příjmem odlákají mnohé zahraniční investory. Nemluvě o tom, že dle mého názoru je dost nespravedlivé, aby někdo musel platit vyšší daně jen proto, že je šíkovný a je úspěšnější než ostatní.
Silný mandát jistě dostane ANO. Jsem na ně docela zvědavá. Mě to sice přijde, že si pan Babiš jen chce vytvořit co nejvýhodnější podmínky pro své podnikatelské záměry a že jeho kampaň nemá žádné určité téma, nýbrž se snaží být prostě populistická, ale budiž. Aspoň snad vytvoří nějakou protiváhu ČSSD a KSČM. I když si nejsem úplně jistá, jestli se opravdu jedná o pravici. Bohužel nevím, co od nich mám čekat.
Já budu asi volit TOP 09, i když uvažuji i o ODS. Do zítřka si to ještě nechám projít hlavou.
Také vy si prosím všichni pořádně rozmyslete, komu hodíte svůj hlas. Po vládě škrtů se sice sliby levice mohou zdát pěkné, ale i oni na to někde musejí vzít peníze. Žádná kasa není bezedná, ani ta státní ne...

Volební model v říjnu 2013 podle CVVM

29. listopadu

22. října 2013 v 22:53 | BeeDee |  Everything
Na blogu Miss Nothing jsem viděla tenhle obrázek, tak jsem si říkala, že je to pěkný nápad a budu šířit dál. Kdyžtak taky zkopírujte. Povědomí o sebepoškozování je u nás totiž dost malé a přitom se to týká více lidí, než by se mohlo zdát. Vím, o čem mluvím, neboť jsem na tohle téma psala seminárku. Přímo na tomto blogu minulý rok probíhala anketa, kde jsem se ptala na zkušenosti se sebepeškozováním, a ty výsledky opravdu nebyly moc pěkné. 45% odpovídajících už takovéto zkušenosti mělo nebo o nich alespoň uvažovalo..


Řetězák

22. října 2013 v 22:15 | BeeDee |  Everything

DeeXx mě nominovala na řetězák, díky =), tak jsem se rozhodla, že ho vyplním, aspoň se o mě zase něco nového dozvíte xD
Pravidla jsou taková, že odpovíte na 10 otázek, které vám někdo zadá, a potom někomu dalšímu, koho nominujete, zadáte svých 10 otázek =)

quite strange.

21. října 2013 v 20:02 | BeeDee |  My Diary

Fakt divný. Vždycky, když onemocním, je to zrovna v době, kdy mám tolik práce, že bych to nikdy nemohla stihnout. Jako třeba teď. O víkendu jsem musela napsat většinu seminárky, naučit se celou teorii do autoškoly, přečíst povinnou četbu a napsat čtenářák. Pro někoho, kdo pracuje tak pomalu jako já, naprosto nemožné. A tak se tak probudím v noci z pátku na sobotu a říkám si, že by bylo snad nejlepší, kdybych chytila od ségry tu chřipku a mohla se na všechno vybodnout. A ráno mám teplotu. Interesting. Ale vážně to nedělám schválně! Asi nějaká psychosomatika nebo co xD
Samozřejmě jsem se na všechno doopravdy zas tak vybodnout nemohla. Teda knížku jsem přečíst nemusela, jelikož čtenářská beseda byla dnes, a musela jsem zrušit dnešní poslední jízdu, což znamená, že zkoušky v autoškole taky budu dělat až po prázdninách. Ale ta zatracená seminárka. Vůbec jsem za celý ty tři dny nenapsala jenom dvě a půl strany xD
Ale to vůbec není moje vina! Za to může seriál American Horror Story! Konkrétně druhá série. Víte, vážně je to pravda, že je mnohem lepší než první :3


Kurt Cobain

21. října 2013 v 14:10 | BeeDee |  Grunge
Kurt Cobain byl legendární zpěvák kapely Nirvana. Miluju ten jeho nakřáplej hlas.
Byl to taky jeden z největších průkopníků grunge stylu a to nejen v hudbě, ale také v módě. Je to sice spíš inspirace pro kluky a nejsem si jistá, kolik jich čte tento blog, ale říkala jsem si, že by v téhle rubrice rozhodně neměl chybět.
A na čem Kurt ujížděl? Roztrhaný jeansy, tenisky, trička s potisky nebo pruhy, károvaný košile, svetry, koženky, sluneční brýle... A hlavně cigarety a kytary =)


Deutsche Lieder

20. října 2013 v 16:49 | BeeDee |  Songs
Jak už jsem dřív zmiňovala, mám hodně ráda němčinu. Kvůli tomu si občas poslechnu i nějaké německé interprety, jednak proto, že se mi ten jazyk hlavně v rockové hudbě líbí, jednak proto, že si tím zlepšuju svoje znalosti. Tak bych se ráda zmínila o svých oblíbených kapelách a zpěvačkách.

Asi nejčastěji poslouchám německou zpěvačku LaFee. Jestli se nepletu, tak už se ani hudbě nevěnuje, ale natočila několik CD. Na posledním z nich s názvem Frei hodně změnila styl a to už se mi tolik nelíbí, ale ty ostatní se fakt dobře poslouchají. Hlavně ty texty jsou většinou jednoduché a je jí hodně dobře rozumnět, takže skvělý výukový materiál =) Něco přezpívala i anglicky, ale musím říct, že to se mi teda vůbec nelíbí. Já dokonce té její angličtině rozumím hůř než němčině xD


What´s her problem?

18. října 2013 v 18:38 | BeeDee |  My Diary

Nechápu to. Fakt že ne. Jedna moje nejmenovaná "kámoška" na mě pořád nějak slovně útočí. Dřív nic takového nedělala, fakt jsem ji měla hodně ráda. Až v poslední době. Vážně nechápu, co má za problém. Nejsem si vědoma toho, že bych jí něco provedla. Ale ať řeknu cokoliv, musí to za každou cenu vyvrátit. Nerozumím jí, co říká, tak se zeptám: "co?" Ona na to: "Hovno."
Tak fajn. Jdi do prdele a se mnou už nepočítej.

Už vážně nevím, koho můžu považovat za přítele..

Screaming Aaralyn and Izzy

18. října 2013 v 18:00 | BeeDee |  Bands and singers
Tak to sem prostě musím hodit! Ta holčička je největší borka xD Respekt..


Music news 17.10.

17. října 2013 v 17:19 | BeeDee |  Music News
The Pretty Reckless včera konečně zveřejnili klip k songu Going to Hell. Chtěla jsem to sem hodit už včera, ale pořád mi to nějak blblo a nemohla jsem se přihlásit, tak jsem se na to vysrala a šla spát. Takže proto se zpožděním..
Klip se mi docela líbí, sice ty orgie tam jsou možná trošku moc, ale je pravda, že k tomu textu se to hodí xDOH YEAH! I can´t wait..

14. října 2013 v 21:56 | BeeDee |  My Diary

Konečně mi taťka vyzvednul lístek na koncert Escape the Fate! To bude nářez, už se nemůžu dočkat =) Akorát se mi nepodařilo nikoho překecat, aby jel se mnou.. Ale co, na Paramore jsem taky jela sama a skvěle jsem si to užila =) No ale kdyby tam někdo z vás taky chtěl jet a neměl s kým, klidně napište do komentů a můžeme jet spolu xD

Best films

13. října 2013 v 20:43 | BeeDee |  Everything

Tohle jsou moje nejoblíbenější filmy různých žánrů. Snažila jsem se vždy vybrat jen jeden, ale někdy to prostě nešlo xD Většinu asi budete znát, ale pokud ne, doporučuju zhlédnout ;) Když kliknete na název filmu, přesměruje vás to na csfd =)