Říjen 2012

SONP

28. října 2012 v 19:06 | BeeDee
Ahoj,
všechny bych vás chtěla poprosit a hlásek v SONP na tomto odkaze:

Jsem tam se Spencer Hastings z Pretty Little Liars, kterou jsem si opravdu hodně oblíbila.
Děkuji =)


The Vampire Diaries 4x03 online

28. října 2012 v 18:59 | BeeDee |  Upíří deníky online
The Rager

Online:


Omlouvám se za zpoždění, mám problém s netbookem...

Pozvánka na můj nový blog

22. října 2012 v 22:04 | BeeDee
Ahoj,
chtěla bych vás pozvat na svůj nový blog. Pokud se díváte na Pretty Little Liars, určitě znáte Spencer Hastings. Její ojedinělý elegantní styl mě velmi zaujal a zjistila jsem, že se jmenuje preppy styl. Když jsem o něm hledala nějaké informace, našla jsem pouze jeden jediný blog, který však nebyl vůbec obsáhlý. Proto jsem se rozhodla vytvořit vlastní blog o tomto úžasném stylu. Najdete ho na adrese:

A když už jsem u toho, chtěla bych vás pozvat také na stránku mojí sestry, kde uveřejňuje své fotografie. Myslím si, že není vůbec špatná, takže to určitě stojí za zhlédnutí ;)


The Vampire Diaries 4x02 online

20. října 2012 v 19:28 | BeeDee |  Upíří deníky online
Je tu nový díl TVD. Ještě předtím, než ho zhlédnete, bych ale chtěla všechny dívky poprosit o zodpovězení ankety, která se nachází u tohoto článku (když dáte Přidat komentář). Je to do seminární práce a potřebuji co nejvíc odpovědí. Děkuji =)

Memorial

Online:


Anketa

12. října 2012 v 19:42 | BeeDee
Ahoj,
teď píši seminární práci na téma sebepoškozování a rozhodla jsem se udělat anketu, takový malý průzkum. Vím, že tuto stránku každý den navštěvuje až několik set lidí, tak bych vás všechny chtěla moc poprosit, jestli byste mi upřímně neodpověděli. Anketa tohoto typu je samozřejmě úplně anonymní. Potřebuji mít co nejvíce odpovědí, abych to mohla použít.
Moc děkuji. A kdyby někdo z vás měl nějaké problémy se sebepoškozováním a nevadilo by mu se s nimi svěřit, samozřejmě také anonymně, byla bych moc ráda. V tom případě mi můžete napsat na e-mail bara.davidova@seznam.cz

Anketa se zobrazí, když kliknete na "přidat komentář"

The Vampire Diaries 4x01 online

12. října 2012 v 15:28 | BeeDee |  Upíří deníky online
Pozor, pozor! Dlouho očekávaný 1. díl 4. série TVD je tady! Teprve se na něj jdu mrknout, takže ještě nemůžu hodnotit, ale už se moooc těším =) Doufám, že bude stát za to...

Growing Pains


the vampire diaries season 4 petrova fire - the-vampire-diaries Photo