Prosinec 2011

VÁCLAV HAVEL - opustil nás jeden z nejdůležitějších lidí tohoto státu

18. prosince 2011 v 17:03 | BeeDee |  Článek na téma...

Nebudu se rozepisovat. Už jste si to jistě přečetli všichni na nějakých internetových novinkách - dnes ráno zemřel náš exprezident Václav Havel ve věku 75 let. Jeho zdravotní stav byl už nějakou dobu špatný a proto se tato událost dala předpovídat. I tak to pro mě však byl šok. Tento muž byl jedním z nějvýznamnějších lidí České (vlastně i Československé) republiky a já bych tímto článkem chtěla vyjádřit upřímnou soustrast. A doufám, že obyvatelé tohoto státu uctí jeho památku alespoň stejně velkolepě, jako uctili památku nedávno zesnulých hokejstů. Protože Václav Havel si to zaslouží víc než kdokoli jiný...

Rihanna: můj dojem z koncertu

8. prosince 2011 v 21:45 | BeeDee |  Recenze

Včera jsem byla na koncertě Rihanny v Praze, který byl jednou z největších akcí roku, a rozhodla jsem se, že o něm napíšu krátký článek, abych na vás přenesla atmosféru z O2 areny.

The Vampire Diaries další díl online

2. prosince 2011 v 20:06 | BeeDee
Ahoj, objevil se zde jeden dotaz, kdy sem dám další online díl. Všem, co to neví, bych chtěla říct, že díl 3x10 ještě nebyl odvysílán a musíme si na něj počkat až do začátku ledna (myslím, že je to 5., ale nejsem si úplně jistá). Sem ho dám hned, jak ho někdo přeloží, abyste se na něj nemuseli dívat v angličtině.