Nové postavy v TVD

3. prosince 2010 v 20:12 | BeeDee |  News (TVD)
10. epizoda: "The Sacrifice"

Alice: Krásná vysokoškolačka s mírným německým přízvukem. Když přijde domů, najde u sebe v bytě Rose. Poté, co uvidí Elenu, splete si ji s Katherine. Elena to využije ve svůj prospěch a ptá se jí, jak najít upíra jménem Adrienne. Alice zná Katherininu reputaci z doslechu, proto dělá, co chce, protože ví čeho je "Katherine" schopná.


Adrienne: intelektuální a nebezpečně vypadající upír. Velmi obávaná ostatními upíry.

Cody: Upír ve věku okolo 30 let. Pokusí se vzít Elenu? od Jamese a Rose. Poté, co sdělí Adrienne informace, které ví, ho Adrienne zabije (vyrve mu srdce)

11. epizoda: "By The Light Of The Moon"

Jules: 25, opálená a sexy surfařka s mozkem. Přichází do města a vyptává se na Masonovo zmizení, nakonec dojde až k Damonovi - a překvapivě si drží pevnou půdu pod nohama, ví, že upíři jsou - možná ví i o vlkodlacích. (v roli Jules se objeví hostující hvězda)


12. epizoda

Jessica: 22 let stará dívka. Jede po silnici, když téměř srazí chlápka ležícího na silnici. Běží ven, aby se ujistila, že je v pořádku, má strach a nevidí jeho obličej. Poté od něj vytáhne flašku a dojde k závěru, že je opilý. Uvědomí si to a chce se vrátit k autu. Chlap - upír - vstane a zabrání jí v tom, aby odešla. On pak začne mluvit sám pro sebe a přemýšlí, jestli jí má zabít, nebo ne. Ona ho prosí, ale on říká "musím" a kousne jí do krku.

13. epizoda

Angel O'Connell: 30 let stara novinářka, která se zajímá o "devastaci, která zasáhla město včera večer na sportovní večeři, kterou sponzorovala škola". Damon je na procházce a narazí do ní. Ona ho přesvědčí, aby jí řekl něco o "The day's dollar-for-a-dollar festivities" tím, že s ním flirtuje.

16. epizoda

Amy: sexy, něco málo po dvacítce upíří fanynka, která se vrací do svého bytu a najde Klause na své pohovce. Chodila/spala s Klausem v minulosti. Klaus jí řekne, že důvod, proč tam je, je že ona o něm mluvila. Amy se to snaží popřít, ale Klaus říká, že jí viděl v baru, jak o něm mluví s Damonem. Klaus jde směrem k ní, ona neuhýbá a prosí o život. Kousne jí do krku a zabije ji.

Klaus: ve věku mezi 20 a 30 lety. Je pohledný, okouzlující, inteligentní a s ostrým vtipem. On je jediný, kdo může konkurovat Damonovi a to proto, že je o 1000 let starší. Klaus je jeden z Původních. Možná nejstarší. Ale to nepoznáme, protože drží krok s dobou. Zabije svou starou milenku Amy. Půjde do Mystic Grilu a sedne si vedle Alarica. Žádá ho o laskavost a poví mu, kdo je. Alaric říká, že on nemůže být nucen. Klaus mu řekne, že má pravdu, sporýš ovlivňuje Původní. Potom Alaricovi vypráví o tom, že dneska odpoledne se potkal s roztomilou blndýnkou. Studovala v oboru psychologie. Její jméno bylo Jenna. Alaric se rychle zvedá, ale Klaus ho zastaví se slovy, že jí nic neudělal, jenže…s výjimkou několika kousanců na jejím krku, pak jí dal do kufru, kde v současné době vykrvácí k smrti. Pak říká: "Tak teď ta laskavost."Zdroj:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama