Listopad 2010

23.11.2010

23. listopadu 2010 v 23:11 | BeeDee
Ahojte,
moc mě mrzí, že to musím udělat, ale blog do konce týdne NEbudu navštěvovat! Mám toho hrooozně moc (musím dodělat seminárku a čtenářský deník + další úkoly a o víkendu nebudu doma).  Tak mě SB prosím nemažte, díky =) Potom určitě přidám hromadu článků včetně nového dílu TVD, na který opět musíme čekat o týden delší dobu =(
Papik

18.11.2010

18. listopadu 2010 v 21:51 | BeeDee
Ahojte,
jenom chci říct, že tu do neděle nebudu - možná i do pondělka, když budeme mít hodně co dělat do školy. Jedeme totiž se sborem na nějakej festival do Opavy a v neděli jak se vrátíme jdu ještě do kina na Harryho. 
Tak se zatím mějte =) 
PapaThe Vampire Diaries 2x09

13. listopadu 2010 v 18:48 | BeeDee |  Upíří deníky online
Katerina

Online:
CZ titulky
CZ titulky 2
SK dabingTVD - pár dalších novinek

10. listopadu 2010 v 16:00 | BeeDee |  News (TVD)
Kristin Dos Santos jako vždy odpovídá na otázky od fanoušků a říká nám to, co přijde dalšího v TVD...První otázka je o vlcích a  pak o novém románku Bonnie....

Betty: Jaké všechny dobré věci přicházejí do The Vampire Diaries?

Fanoušci at se lépe připraví, protože vlkodlaci jsou na cestě do Mystic Falls! Díky legrační tweet dnes ráno Katerina Graham řekla, my už víme, že soubor TVD potřebuje lekci v gramatice a pravopisu, a náš potlesk pro ně. Ještě důležitější je, že je úplněk dopředu , protože tam kolem scény The Vampire Diaries jsou vlci, dnes je děsivá noc. Myslíte si, že existuje více vlků od pondělí do pátku od toho, co jsme už viděli, nebo co to prostě znamená, že se Tylerovi stalo?

Franklin: Bude něco mezi Bonnie a Damonem v The Vampire Diaries?

Bonnie flirtovala s chlapcem, Brytonem Jamesem, který hraje novou lásku k ní, a jeho jméno je Luka. On ví všechno o tom kdo Bonnie je, a nebojí se jich, protože jeho otec, profesor historie mu řekl všechno o čarodějnicích ze Salemu. Ale Luka má také tajemství. 

TVD in People's Choice Awards 2011

10. listopadu 2010 v 15:54 | BeeDee |  News (TVD)
Přednedávnem jsme vybírali herce,tudiž psali i své názory na výherce v kategóriach People´s Choice Awards 2011.Tí vybrali z každé kategorie 5 hercú,kterí byli nejvíc krát nominovaný a tím pádem dostávame finálovou sestavu.Samozřejme nachádzi se tady i The Vampire Diaries.
Favorite TV Drama-The Vampire Diaires
Favorite Sci-fi Fantasy Show-The Vampire Diaries
Favorite TV Drama Actor-Ian Somerhalder
Hlasovat múžete TADY

Damon promo foto 2. season

10. listopadu 2010 v 15:50 | BeeDee |  Ian Somerhalder
Moc mu to sluší =)TVD - Katerina preview clip 2

10. listopadu 2010 v 15:37 | BeeDee |  Videa (TVD)Jeremy: Mám to.
Bonnie: Díky.
Jeremy: Jo.
Bonnie: Kde je Elena?
Jeremy: Ona...řekla, že dneska nepůjde. A co ty poslední dobou děláš? Chceš zajít do Grillu, zahrát si kulečník?Zamluvím stůl.
Bonnie: Proč?
Jeremy: Proč, co?
Bonnie: ??
Jeremy: Nevím, byla by to zábava. To je jedno.
Bonnie: Ne. Hej, dobře. Jasně. Jenom...
Jeremy: Jenom co? 
Bonnie: To jen, že...ty jsi Elenin bratr. Jasně. Jen, kulečník mi moc nejde.
Jeremy: Možná jo.
Luka: Hej, promiňte. Nevíte, kudy je to do kanceláře?
Jeremy: Jo, jo. Těmi dvojtými dveřmi, rovnou za nosem. Pak do leva a ty první vpravo. Musíš tu být nový.
Luka: Jo, to jsem. Je to trochu těžký. Jmenuju se Luka.
Jeremy: Jeremy, tohle je Bonnie.
Luka: Ahoj, Bonnie.
Jeremy: Luka, mám to po cestě, tak pojď se mnou, je to trochu matoucí.
Luka: Dobře, díky. Rád jsem tě poznal, Bonnie.

Stefan vs. Damon anketa

10. listopadu 2010 v 15:19 | BeeDee |  News (TVD)
TADY se nachází anketa o to, s kým by podle vás měla chodit Elena. Já jsem hlasovala pro Damona (i když Stefana mám taky ráda). Je to dost vyrovnané...Ian Somerhalder for American Way Magazine

6. listopadu 2010 v 14:52 | BeeDee |  Ian Somerhalder
"Je zvláštní vidět reakce lidí, když mám na sobě make-up," říká Ian. "Lidé se mě bojí!" Damon Salvatore byl také nedávno jmenován největší "sexy bestií" v hlasování Entertainment Weekly, porazil 63, dalších vlkodlaků, upírů a mutantů včetně samotného Edwarda Cullena!

Když vám nabídli roli ve Vampire Diaries, netrápilo vás, že tak vlastně budete soutěžit s ostatními upíry?
Ne, to je realita: Máte velký hit, který to celé začal, Twilight. Pak máte True Blood, úspěšný HBO. Pak je tu verze hlavního vysílání (vysílacího času), protože 13-leté holky nebudou sedět se svými rodiči a koukat se na True Blood. Takže seriózní srovnání je třeba provést, ale seriál se ukázal jako velmi rozdílný a vyvinul se velmi rychle.
  
Je vaše postava, Damon, nepochopený muž s decentním srdcem nebo opravdové ZLO?
No, já nejsem šílený vrah. Damon je opravdu oduvodnění jeho motivací. Můj [působící] trenér vymyslel jednu frázi, která opravdu shrnuje celého Damona: "Má špatné záměry, ale ze správných důvodů."

Přesto si ale stále udržuje velký smysl pro humor.
Humor vychází z bolesti. Humor je lék, a on ho používá často. To je to, na co vždy rád u Damona vzpomínám: To, že je vlastně docela osamělý vůl.

imagebam.com


TVD - Katerina preview clip

6. listopadu 2010 v 14:31 | BeeDee |  Videa (TVD)
Tak na tenhle díl se opravdu nehorázně těším =)


The Vampire Diaries 2x08

6. listopadu 2010 v 12:14 | BeeDee |  Upíří deníky online
Rose

Online:
CZ titulky
CZ titulky 2
SK dabingTVD - info o epizodách 10 a 11

4. listopadu 2010 v 16:52 | BeeDee |  News (TVD)
Podařilo se nám získat více informací o 10. a 11. epizodě druhé sezóny "The Vampire Diaries". Desátá epizodě bude nést název "Oběť". K dispozici je i plakát, jehož nápis zní: "Smrt je oběť, kterou Elena není ochotná podstoupit."
• V 10. epizodě se objeví hned TŘI nové postavy! 

Cody - Objeví se v 10. epizodě, je to upír. Ale na konci bude zabit, Adrienne mu vyrve srdce z hrudi.

Adrienne - Je popisována jako velmi nebezpečná upírka. Nikdo se jí neodváží odporovat. Její jméno je původem francouzské.

Alice - Je to mladá a krásná dívka s mírným něměckým přízvukem. Je to studentka z univerzity v Richmondu. Podle všeho prý žije s mužem jménem Steven.

•V 11. epizodě se objeví jedna nová postava a to Jules.

Jules - Poprvé se objeví v epizodě 2x11. Je to mladá žena, sportovně založená a ráda surfuje. Je sexy, opálená a samozřejmě taky velice přitažlivá. A hned zezačátku ví, že je Damon upír. Do Mystic Falls příjde ale se žádostí o informacích týkající se zmizení Masona Lockwooda. Tyler jí vysvětlí, že Mason je na Floridě, Jules to ovšem popře. Jules tvrdí, že Mason se na Floridu nevrátil a tak přišla sem, aby ho našla. 

Nina Dobrev na Halloween

4. listopadu 2010 v 16:47 | BeeDee |  Nina Dobrev
Na první fotce se svojí mámeou a na druhé s Paulem 

imagebam.com
imagebam.com


Tylerova pomsta

2. listopadu 2010 v 21:06 | BeeDee |  News (TVD)

Kelly: Jsem tak naštvaná, že Mason zemřel ve Vampire Diaries, kdy bude Tyler objevovat pravdu a plánovat pomstu ve stylu "vlkodlak" ?

Tyler se v epizodě 2x11 už začíná pomalu dovídat o tom, co se ve skutečnosti stalo s Masonem. Zjistí to, když jeho přítel přijede do Mystic Falls a potvrzuje, že Mason se na Floridu nevrátil, jak se Tyler domníval.Oblíbené horory Niny Dobrev a Iana Somerhaldera

2. listopadu 2010 v 21:03 | BeeDee |  Nina Dobrev
Hvězdy Vampire Diaries Ian Somerhalder a Nina Dobrev odhalili své oblíbené hororové filmy při příležitosti oslavy Halloweenu. Ian, který hraje Damona Salvatore, řekl, že se jen občas dívá na hororové filmy, ale přiznal, že seriál "Nightmare On Elm Street" (Noční můra v Elm Street) ho opravdu děsí. Nina zase přiznala, že jí děsí pohled na krev a prohlašuje, že filmy "Saw" ji zejména děsí. "Na krev jsem opravdu velmi háklivá", prohlásila Nina. "Dokonce i na place, kde jsem se v jedné scéně řízla do zápěstí (Masqueade) a to mi vzalo hodně energie a síly. Každý člověk je tak zranitelný a děsí mě už jenom to, jak lehce se můžeme zranit".


Katakomby (povídka)

1. listopadu 2010 v 21:49 | BeeDee
Asi před rokem a čtvrt jsem začala psát povídku Katakomby na námět, se kterým mi pomáhal ještě můj kámoš. Teď jsem ji po dlouhé době vyhrabala a dopsala a chci ji zveřejnit. Pod celým článkem najdete první část - a pokud vás bude zajímat, co pokračuje, později zbytek najdete na mém druhém blogu TADY, kam ji budu postupně přidávat =)