TVD - info o postavách v 2. řadě

29. října 2010 v 19:41 | BeeDee |  News (TVD)
BUDE KONEC MEZI ELENOU A STEFANEM?

Kevin na to odpověděl pouze nepřímo. Ale řekl: "Nikdy to úplně neskončíte se svoji spřízněnou duší." Na otázku: "Jednou se řeklo, že TVD bude vždycky hlavně o Stefanovi a Eleně. Je to, protože jsou spřízněné duše?" Julie na to odpověděla: "Když mu Elena bude dávat krev, upevní to jejich vztah. Ale pořád se budou muset vypořádat s Katherine."

KDO SE DO SERIÁLU VRÁTÍ?

Prozradili, že bychom mohli vidět hodně upírek, které už jsou po smrti. Byla zmíněná Lexi. Dále se ještě shledáme s Melindou Clark (matka Matta). John Gilbert se také vrátí na scénu! Je to přece Elenin otec, ještě uvidíme kousek z tohoto příběhu.

MATT DONOVAN:

Matt už se pravděpodobně dostal přes Elenu, ale taky by mu určitě nevadilo, kdyby ji získal zpátky. Matt se prostě jen snaží zaplatit účty a snaží se udržet svoje auto v chodu. Nic se o přirozených věcech zatím nedozví, stejně tak Jenna.

ALARIC SALTZMAN:

Alaric se bude snažit vycházet s Jennou, ale přitom ji musí lhát a tajit věci o nadpřirozenu.

JEREMY GILBERT:

Steve o něm řekl, že Jeremy by teoreticky mohl využít Tylera ve svůj prospěch, ale že věří, že Jeremy chce být Tylerův opravdový přítel. Také naznačil, že se Jeremy v jedné z příštích epizod setká tváří v tvář s Katherine. V dohledné době se Jeremy nebude pokoušet najít si lásku. Prošel si už mnoha ztrátami a začne čelit svému osudu.

BONNIE BENNETT:

Bonnie bude vážně cool v příštích epizodách. Dál se bude svými schopnostmi snažit chránit lidi, které miluje. Ve dvou následujících epizodách se bude Bonnie chovat zváštně. Pohádá se s Elenou. Přijdou na to, jak je lehké si přestat rozumět. Julie také naznačila, že se Bonniie zaplete do svého vlastního milostného trojúhelníku s někým koho už zná a s jednou novou tváří.

KATHERINE PIERCE:

Scénáristi o ní neradi mluví, protože mají rádi, když jsou okolo ní tajemství. Katherine naprosto změní hru v příštím díle. Ještě jsme zdaleka neviděli to nejhorší! V osmé epizodě se dozvíme více o jejím původu a podíváme se do Rumunska, někam do roku 1492.

DALŠÍ INFORMACE:

• Julie a Kevin původně chtěli, aby Zach Roerig (Matt) hrál Tylera, ale on chtěl hrát kladnou postavu.
• Původně si vůbec nebyli jistí, zda by Elenu a Katherine měla hrát ta samá herečka.
• Nemají nikoho, kdo by Bonnie pomáhal s čarodějnictvím. Všechno si hledají na Googlu, na Wikipedii apod.
• Jule vtipkovala: "Myslím, že až TVD skončí, nezbyde v Mystic Falls nikdo, s kým by se Damon nevyspal.

Zdroj:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama