Interview s Ianem Somerhalderem pro ETonline

27. října 2010 v 16:59 | BeeDee |  Ian Somerhalder
Jeho pronikavé modré oči jsou jednou z prvních věcí, které si všimnete na Ianu Somerhalderu, který byl jedním z prvních znaků pro trosečníka ze seriálu "Lost", který zde ovšem zahynul. Teď už je zpátky ze světa nemrtvých - vlastně, je mrtvý pořád - s jeho rolí jako "badvampire" Damon Salvatore ze seriálu "The Vampire Diaries".Právě o něm a jeho upíří postavé vám přináším jeden rozhovor z ETonline.

ET: Jste fanouškem celého upířího šílenství?
Jsem z New Orleans, a tak jsem vyrůstal s Anne Rice. Od velmi mladého věku jsem věděl hodně o upírech a vždy si ho chtěl jednou zahrát.

ET: Jak jste se připravoval na hraní upíra?
Nemám rád krev. Krev mě trochu děsí. Takže když hraju ten "upíří hlad", tak například myslím na to, že jsem uvízl v letadle a tam není jídlo a mám velký hlad. Představte si, že jste upír a máte 160 let životních zkušeností - znalostí lidstva, života a smrti, a vlastně všeho -a pak, že vaše smysly jsou zvýšený o 1000 procent. Všechny věci, které uslyšíte se musíte naučit zablokovat. Doufám, že to dělám správně.

ET: Jaký je "váš" upír jiný než ostatní upíři?
Dělám si, co chci. Chodím na slunci. Chci Kevina [Williamson] donuti, aby napsal epizodu, kde posílá Damona do Karibiku.

ET: Je to kvůli prstenu?
Ano. Lapis je kámen, který nám umožňuje jít ven na slunce.

ET: Můžete nám něco říci o vztahu mezi bratry? (Stefana a Damona)
Tito dva bratři mají velmi rozdílné názory na život. Damon se rozhodl, že nebude odmítat jeho
dědictví, které je bohužel krmení na lidech. To je to, co dělá. Je to jako by se člověk rozhodl přestat jíst. Stefan (Paul Wesley) díky jeho lásce k lidem kvůli tomu dělá servítky. Tam bude ještě hodně zvratů.

ET: A co make-up? 
Máme nové tesáky takže vůbec nemají vliv na řečové vzory. Mohl bych přednášet Gettysburga, jako by to vůbec nic nebylo. Je neuvěřitelné, jak v pohodě jsou scény s tesáky.

ET: Četl jste Twilight nebo viděl film?
Ne.

ET: Jaké síly, které má Damon byste chtěl mít?
Nátlak je docela v pohodě. Mohu se doslova někomu dívat do očí a dělat si co chci. To by vlastně  mohlo být opravdu nebezpečné. Druhá věc je čtení mysli lidí a pohybující se téměř rychlostí světla.

Zdroj:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama