Robert Pattinson filmografie

27. července 2010 v 22:23 | BeeDee |  Robert Pattinson
Vanity Fair (2004)

Pan Pattinson v jeho  první hlavní roli. Můžete ho vidět s herečkou  Reese Witherspoon.
Jeho velký okamžik přichází na hřbitově scéně, kde se natáčela celkově náladová a obtížná scéna. Najdete ji ve vystřižených scénách DVD.

vanity fair 2004 430 75 A Star is Born: A Look at Rob Pattinsons Film Career To Date


Ring of the Nibelungs (2004)

TV film Prsten o Nibelunzích, děj , který se odehrává v době severské mytologie.

R-Patz je Giselher, králův bratr, který jede pryč na Island.  Nosí hlavně typ středověkého oblečení, z mnoha kůže. Tam se skutečně usmívá, což je šok pro každého, kdo se dívá na jeho filmy, protože on se v mnoha filmech nesměje. Zvlášť né ve filmech před natočením Twilight.

ring of the nibelungs 2004 430 75 A Star is Born: A Look at Rob Pattinsons Film Career To Date


Harry Potter And The Goblet Of Fire (2005)

 Asi jeho první rolí kterou se pořádně proslavil, byla role Cedrica Digoriho ve filmu Harry Potter a Ohnivý pohár.Jeho výkon byl skvělý. A přez noc se stal známou bristkou star. Podle všeho byl Rob z natáčení velmi šťastný. Když šel na konkurz tak se původně hlásil na jinou roli, protože chtěl být takzvaný Bad Boy.

harry potter and the goblet of fire 2005 430 75 A Star is Born: A Look at Rob Pattinsons Film Career To DateThe Haunted Airman (2006)

Strašidelný letec, další televizní film Roberta Pattinsona založený na 40-ti lettém  Dennisu Wheatleym.Bezbariérový britský letec se zotaví z jeho úrazu po bitvě. Jeho výkon získal fanoušky kteří mu  připisují  výkon, jak skvěle ztrvárnil "mladický teror a svět unavený cynismem".

the haunted airman 2006 430 75 A Star is Born: A Look at Rob Pattinsons Film Career To DateThe Bad Mother's Handbook (2007)
Matčina špatná pčíručka, další TV film, tentokrát si zahrál po boku Catherine Tate . Je to adaptace bestselleru stejného jména od Kate Dlouhé. Hraje přítele Charlieho Hollyho, jehož matka je sama těhotná.

the bad mothers handbook 2007 430 75 A Star is Born: A Look at Rob Pattinsons Film Career To DateHarry Potter And The Order Of The Phoenix (2007)
Harry Potter a Phoenixův pohár. V tomto filmu si už Robert Pattinson nezahrál. Nicméně jeho postava tam byla zmiňována . A jeho fotka byla dokonce nalepena na zrcadle v komnatě nejvyžší potřeby kde se Harry Potter učil s Brumbálovou armádou kouzlit aby se skryli před Umbridgeovou.

harry potter and the order of the phoenix 2007 430 75 A Star is Born: A Look at Rob Pattinsons Film Career To Date
The Summer House (2008)
Letní dům

Letní dům , krátký film z Londýnské akademie. Hrál tady tak zvaného temného,  přesvědčivého muže,  kterýse zklamal v lásce  a snaží se vše napravit a ulovit jí, rozhodně to stojí za shlédnutí

the summer house 2008 430 75 A Star is Born: A Look at Rob Pattinsons Film Career To DateHow to Be (2008)

Jak Být, neboli  jak se stát. V tomto případě neexistuje doslovný překlad. Pattinson ukazuje svou dovednost s kytarovou. Víckrát ho na ní uslyšíme hrát.  Robert ztvárnil mladíka který má mrzutý pohled na svět.

how to be 2008 430 75 A Star is Born: A Look at Rob Pattinsons Film Career To DateLittle Ashes (2008)


Malý popel. Pattinson hraje neslavného herce, umělce, který měl údajně gay poměr s básníkem Federicem Garcíou. Zároveň studuje na univerzitě v Madridu. Rob byl za tuto roli nominován na  cenu na 21. GLAAD Media Awards.

little ashes 2008 430 75 A Star is Born: A Look at Rob Pattinsons Film Career To Date

Twilight (2008)


Stmívání. Film který doslova rozbořil svět a stanovil hranice, jako málo který film před ním. Když Rob dostal potvrzení, že vyhrál casting oznámil : Porazil  jsem 3.000 lidí. Oni si vybrali zrovna mě do této role. Stmívání doslova rozpoutalo davové šílenství a přineslo Robertovi slávu snad větší než má sám americký prezident. Tato role je doslova vrcholem a chloubou jeho krariéry

twilight 2008 02 430 75 A Star is Born: A Look at Rob Pattinsons Film Career To DateNew Moon (2009)


Nový Měsíc. Pravda v tomto filmu si Robert moc nezahrál oproti filmu Stmívání. V tomt filmu Edward opustí Bellu a úplně se oběví až na konec filmu.Je to Robertova oblíbená kniha v Twilight řadě. 

new moon 2009 430 75 A Star is Born: A Look at Rob Pattinsons Film Career To Date

Remember Me (2010)


Nezapomeň na mě. Film o tragédii dvou milenců. Tento film se oparvdu hodně liší od jeho role Edwarda ve filmech Stmívání a Nový Měsíc. Tento film slaví úspěch po celém světě a momentálně běží i v českých kinech

remember me 2010 430 75 A Star is Born: A Look at Rob Pattinsons Film Career To Date

Eclipse ( 2010)

Zatmění. Twilight mánie pokračuje. Nejočekávanější film roku 2010Překlad od Hannah
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pájule Pájule | Web | 28. července 2010 v 12:17 | Reagovat

ho chudáka dali do alternatisvního konce jenom :(

2 discount wedding gowns discount wedding gowns | E-mail | Web | 23. října 2012 v 8:11 | Reagovat

A. A deviled egg!
http://www.carweddingdress.org/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama