Rachelle Lefevre životopis

21. června 2010 v 18:11 | BeeDee |  Rachelle Lefevre

Rachelle Marie Lefevre se narodila 1 února 1979 v Montrealu, Québecu, v Kanadě. Výška: 168cm
Její otec je učitel angličtiny a její matka je psycholog. Oba mluví Anglicky a Francouzsky. Studovala výtvarná umění v Dawson's College, divadlo For Two Summers ve Walnut Hill škole v Natick's, Massachusetts a promovala v Education a Literature v McGills Universite.

Jakmile dokončila školu rozhodovala se mezi dalším studiem, a nebo herectvím. Šla za svým snem. Poprvé dostala roli v roce 1999 ve filmu Legenda Sleepy Hollow jako Katrina Van Tassle. Poté na čtyři roky zmizela lidem z očí a v roce 2003 se objevila, jako Gregoria ve filmu Lásce neutečeš. Hned za dva roky si zahrála ve filmu Pod Hladinou, jako Carlin Leander. A nyní hraje Viktorii v americkém filmu Twilight (Stmívání) a pokračování New Moon (Nový měsíc). V Dalším díle Eclipse (Zatmění) bohužel hrát nebude kvůli jiným pracovním příležitostem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pájule Pájule | Web | 22. června 2010 v 15:11 | Reagovat

já jí znám hlavně z veronicy mars :D sice tam měla epizodní roli,ale moc se mi tam líbila a při shlédnutí Twilight jsem si pořád říkala odkud jí znám :D:D:D a pak jsem zjistila,že je to ona... je škoda,že není v Eclipse,tam by se mohla předvést :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama