O čem je Nový měsíc

11. června 2010 v 16:20 | BeeDee |  Nový měsíc
Bella a Edward jsou naprosto šťastní - až do chvíle, kdy Bella spolu s Cullenovými slaví své 18. narozeniny. Řízne se totiž o papír a Jasper, cítící její krev, se ji pokusí pokousat. Edwardovi dojde, že v přítomnosti Cullenových je Bella v obrovském nebezpečí, a proto se s celou rodinou odstěhuje. Belle se zhroutí celý svět. S nikým se nebaví, pořád se jenom učí nebo uklízí. Naprosto od sebe všechny odhání. Naštěstí se na scéně opět objeví Bellin dobrý kamarád Jacob a ona se zase začíná trochu bavit. Pak zjistí, že když je v nebezpečí, slyší podvědomně Edwardův hlas, a tak společně s Jacobem začne jezdit na motorce. Jenže nic nezůstane tak, jak je. Znovu se oběví upírka Victoria, která chce pomstít svého přítele Jamese. Edward její lásku totiž zabil a ona chce teď zabít lásku jeho - Bellu! Navíc i s Jacobem se něco děje. První se bojí, potom se najednou úplně změní! Přestane se vídat s Bellou, ostříhá si vlasy nakrátko a přibere velké svaly.

Bella hledá mýtinu, kterou jí kdysi ukázal Edward. Nakonec ji najde, ale potká na ní hladového upíra Laurenta. Naštěstí jí zachrání obří vlci. Po krátkém odloučení Jacob opět zatouží po přátelství s Bellou. Ona ale musí zjistit že se z něj stal vlkodlak! Jeho úkolem je zabíjet upíry, lidem ale neublíží. Teď patří do quiletské vlkodlačí smečky.
Bella stále jezdí na motorce a vrcholem jejího nezodpovědného chování je, že skočí z útesu. Naštěstí ji zachrání Jacob. Jenže její pád vidí Alice a záchranu už ne, protože v jejích viděních nejsou vlkodlaci. O všem se dozví Edward a protože si myslí, že je Bella mrtvá, chce spáchat sebevraždu. Proto jede do Itálie za upíří královskou rodinou Volturiovými a požádá je o smrt. Oni odmítnou. Edward se tedy rozhodne jít na náměstí, kde se koná slavnost, a před zrakem tisíců lidí vstoupit do slunečního svitu. Naštěstí Alice s Bellou se ho rozhodnou zachránit ve žlutém Porsche přijedou k náměstí. Kvůli Slunci však dál může jen Bella. Stihne Edwarda zachránit???

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama